Cooltúra

Cooltúra

  1 182 16.8%  72x 
Ukončené  7 000 €
Úsmevný, ironický, ale zároveň vážny celovečerný film o zmysle a stave cooltúry na Slovensku.
COOLTÚRA

Úsmevný, ironický, ale zároveň vážny celovečerný film o zmysle a stave cooltúry zaoberajúci sa otázkami:
Prečo existuje cooltúra?
V akom stave sa cooltúra nachádza?
Akým spôsobom sa s cooltúrou narába?
Aký dopad má cooltúra na dnešného človeka?

Aký je náš cieľ?

Cieľom filmu je zmapovanie rozmanitých kultúrnych aktivít. Vyvolanie otázky zamyslenia sa nad budúcnosťou cooltúry ako symbolu našej identity a jej súčasnej funkcie v spoločnosti.

Hľadá sa slovenská cooltúra.

Cooltúra sa stala jednou z ďalších zložiek obchodu. Tým pádom jej kvalita podlieha komerčnému záujmu oveľa viac ako pred rokom ’89, čo ju transformovalo do rôznych ľahšie stráviteľných žánrov otáznej kvality. I napriek tomu, že k došlo k spoločensko-cooltúrnemu uvoľneniu, slovenská cooltúra stále hľadá svoju identitu. V tomto cooltúrnom dospievaní je zložité sa zorientovať. Nové médiá a internet sa stali najrozšírenejšou formou šírenia kultúry. Došlo k zásadnému odlivu divákov z tradičných cooltúrnych podujatí. Objavili sa nové cooltúrne fenomény súvisiace so zmenou životného štýlu. Ako teda dnes vyzerá slovenská cooltúra?

COOLTÚRA - ukážka z filmu o našej kultúre


Kto sme?

Miro Remo je slovenský režisér. Je držiteľom viac ako 40 medzinárodných ocenení. Do povedomia sa dostal vďaka filmu Arsy-Versy. Jeho posledný film Comeback mal premiéru na filmovom festivale v Karlových Varoch.

Cooltúra vzniká v koprodukcii so Slovenskou televíziou.
Premiéra filmu: október 2015 v Bratislave.

Aj naša kultúra môže byť cool.

Team Cooltúra

Komentáre

5€
Poďakovanie v titulkoch a na webe filmu Cooltúra.

Tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

7€
Digitálny soundtrack filmu Cooltúra by David Kollár.

Pár dní po premiére filmu ti príde na mail hudba z filmu, ktorú už teraz nahráva vynikajúci gitarista David Kollár. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

10€
Film do mailu.

Tri mesiace po premiére filmu ti do tvojej mailovej schránky príde link s filmom Cooltúra. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

13€
Zaži premiéru filmu Cooltúra.

Spolu s autormi filmu sa ocitneš na celosvetovej premiére filmu Cooltúra, ktorá sa uskutoční v októbri v Bratislave. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

18€
Tričko s logom filmu Cooltúra.

Mesiac pred celosvetovou premiérou ti doručíme tričko s logom filmu Cooltúra. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

23€
Podpísaný plagát filmu Cooltúra + film do mailu.

Mesiac pred celosvetovou premiérou ti doručíme autormi podpísaný plagát filmu Cooltúra a tri mesiace po celosvetovej premiére ti do mailu príde link s filmom Cooltúra. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

44€
Špeciálny balík filmu Cooltúra.

Mesiac pred premiérou filmu ti doručíme tričko s logom filmu a podpísaný plagát. Pár dní po premiére filmu ti príde na mail hudba z filmu, ktorú už teraz nahráva vynikajúci gitarista David Kollár a tri mesiace po premiére filmu ti do mailu príde link s filmom Cooltúra. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

99€
V.I.P. pozvánka na premiéru filmu + balík filmu Cooltúra.

Spolu s autormi filmu zažiješ celosvetovú premiéru filmu Cooltúra. Budeš sedieť na najlepších miestach v sále. Stretneš sa a odfotíš sa s autormi filmu a spoločne s nimi až do skorých ranných hodín budeš môcť osláviť vznik nového slovenského filmu. Okrem toho dostaneš tričko s logom filmu, podpísaný plagát a do mailu ti príde link s filmom Cooltúra i jeho soundtrackom. Zároveň tvoje meno bude uvedené v titulkoch a na webe filmu.


Dostupné odmeny:
11/11

1111€
Krstný otec slovenskej Cooltúry.

Staneš sa krstným otcom filmu Cooltúra. Získaš mediálnu publicitu a tvoje meno sa navždy vryje do slovenskej cooltúry. Taktiež dostaneš tričko s logom filmu, soundtrack i celý film a to priamo v deň celosvetovej premiéry, na ktorej budeš sedieť na najlepšom mieste v sále. Samozrejme sa stretneš a odfotíš s autormi filmu a spoločne s nimi až do skorých ranných hodín budeš môcť osláviť vznik nového slovenského filmu. Tvoje meno bude špeciálne uvedené v titulkoch i na webe filmu.


Dostupné odmeny:
1/1

4000€
Koproducent filmu Cooltúra.

Staneš sa spolumajiteľom filmu Cooltúra a spolu s nami budeš rozhodovať o jeho budúcnosti.


Dostupné odmeny:
2/2

MEDIÁLNI PARTNERI

NEWSLETTER