Odtlačok na duši - 5 rokov Divadla TICHO a spol.

Odtlačok na duši - 5 rokov Divadla TICHO a spol.

  1 650 103.1%  40x 
Ukončené  1 600 €
Divadlo je umením prítomného okamihu... Zostáva len ako odtlačok na duši jeho divákov a tvorcov... Chceme Vás požiadať, aby ste nám pomohli zhmotniť päťročnú turbulentú púť v podobe knihy!
Divadlo TICHO a spol. - Odtlačok na duši divákovO nás - o Divadle TICHO a spol.

10 x 10 metrov čierneho divadelného priestoru spája viacero našich lások: komorné divadlo, pesničky od folku k bluesu, literatúru od dokumentárnej hry cez poéziu až k dráme, od poviedok ku grotesknej feérii, a to všetko na 10 x 10 metroch v interakcii s divákmi!

Pri pohľade späť na uplynulých päť rokov sa existencia TICHA a spol. (2010) a dvojročná existencia jeho Platformy nezávislých divadiel (2013) (Prešporské divadlo, zoskupenie Med a prach a Stopy snov) začína formovať do obrazu akéhosi profesionálneho divadelného laboratória, pomenovávajúceho svoje špecifické témy a hľadajúceho vysoko svojské divadelné prostriedky či postupy. No zároveň je však z tohto obrazu nášho divadelného priestoru cítiť otvorenosť každej pozitívnej a hodnotovej tvorivosti.

V nedeľu 27. 9. 2015 oslávime svoje 5 narodeniny!
Slávnostná atmosféra krstu knihy bude spojená s koncertom a rozhovormi s tvorcami, hercami, ktoré bude viesť Patrícia Jarjabková.

Tešíme sa na Vás:)O čo Vás žiadame

Divadlo je umením prítomného okamihu... Uplynutím danej chvíle sa pominie aj ono. Zostáva len ako odtlačok na duši jeho divákov a tvorcov...
Chceme Vás požiadať, aby ste nám pomohli zhmotniť našu päťročnú turbulentú púť. Vstup do druhých piatich rokov by sme totiž radi oslávili poďakovaním všetkým, ktorí sa na tejto divadelnej ceste podieľali a najväčším poďakovaním by malo byť jej zhmotnenie vo forme knihy, ktorú budú môcť vziať do rúk! Jej názov bude znieť Divadlo TICHO a spol. - Odtlačok na duši divákov a tvorcov.Čo pre nás kniha znamená

Znamená dôkaz a potvrdenie, že to všetko sme naozaj vytvorili a ustáli to...
Znamená možnosť zdieľať s priateľmi a fanúšikmi radosť z tejto dôležitej etapy cesty divadla...
Znamená potvrdenie, že aj v tak malom priestore a v takých neľahkých finančných podmienkach vie niekoľko profesionálnych tvorcov posúvať rozmýšľanie o svete i divadle a niekoľko hodnototvorných nezávislých profesionálnych divadelných zoskupení koexistovať, podporovať sa navzájom a v neposlednom rade si urobiť radosť zhmotnením svojej prchavej divadelnej práce...Čo s ňou podnikneme

Chceme mať v ruke reprezentatívny materiál nášho divadla, kde sa dá listovať našou prácou, zážitkami, pocitmi a posunmi. A keď niekto prejaví záujem o našu tvorbu a cestu, ktorou sme sa vybrali, keď sa chce dozvedieť „všetko“ – máme silnú túžbu mu to „všetko“ podať do ruky: „... napísané... odfotené... môžeš si nás zobrať domov!“Čo potrebujeme

Potrebujeme pomoc pri financovaní tlače knihy, čo bude okolo 1600 €.
Ak sa nám podarí vyzbierať nebodaj viac, môžeme zaradiť viac rozhovorov, ohlasov, resp. aj DVD s trailermi z inscenácií... No to už je asi veľký sen... No ktovie?

Komentáre

5€
Divadelná poklona

Odmenou za príspevok je naša divadelná poklona. :)


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

15€
TICHO v taške

Taška s ručne maľovaným motívom z dielne hercov zoskupenia Stopy snov. Na pohľad aj na zamyslenie príjemná Komixová A4 s úryvkom z inscenácie Zaplavenie, ktorého tvorcom je náš scénograf Jakub Branický.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

30€
TICHO v knihe

Kniha s osobným venovaním.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

50€
Kniha v TICHU

Kniha s podpismi tvorcov, hercov,... a osobným venovaním, 2 x pozvánka na krst knihy. To všetko v taške s ručne maľovaným motívom z dielne hercov zoskupenia Stopy snov.


Dostupné odmeny:
6/15

100€
Kniha v TICHU pri víne

V knihe na strane venovanej poďakovaniu podporovateľom našej knihy môže byť vytlačené aj Vaše meno, 2 x Kniha s podpismi tvorcov, hercov,... a osobným venovaním, 2 x pozvánka na krst knihy, fľaša kvalitného slovenského vína na krste.


Dostupné odmeny:
8/10

500€
Krstný otec

Staňte sa krstným otcom/mamou našej knihy a buďte súčasťou pre nás veľmi vzácneho momentu a dôležitého míľnika na našej divadelnej ceste, 2 x kniha s podpismi tvorcov, hercov,... a osobným venovaním, 4 x pozvánka na krst knihy, 2 x permanentka do Divadla TICHO a spol. na sezónu 2015/2016, fľaša kvalitného slovenského vína na krste.


Dostupné odmeny:
0/1

MEDIÁLNI PARTNERI

NEWSLETTER