PREßBURGER KLEZMER BAND - 20 ROKOV (TSVANTSIK YORN)

PREßBURGER KLEZMER BAND - 20 ROKOV (TSVANTSIK YORN)

  2 104 104.1%  72x 
Ukončené  2 020 €
Staňte sa súčasťou vydania nášho nového CD a oslávte tak s nami naše 20. narodeniny!
Unsere tayere – milí naši!

Tento rok je pre nás dvojnásobne výnimočný. Oslavujeme v ňom 20. výročie založenia našej kapely PREßBURGER KLEZMER BAND a pripravujeme pre vás všetkých náš nový – v poradí už siedmy – album pod názvom TSVANTSIK YORN (20 ROKOV). Ten predchádzajúci, platňa TANTS MIT MIR!, dokonca dostal cenu – RADIO_HEAD AWARD 2012 za najlepší album v kategórii world/folk.

Už viete, že naša hudba je živá, univerzálna a aj na tomto albume preletíme svetom. Z Arménska, nad Európou, s medzipristátím v Ňujorku a napokon do Brazílie. Zaspievame nielen jazykom našej hudby – jidiš, ale aj po maďarsky, arménsky a anglicky. Unikátne predstavíme stratenú klezmer hudbu zo Slovenska. A zakončíme to poriadnou sambou!

Pomôžu nám spevom a kompozične Karine Sarkisjan z Arménska, latino perkusie Eddyho Portellu, dychová sekcia Samo Šimek a Miro Poprádi, maďarská a slovenská husľovo-violová folklórna úderka: bratia András & Péter Iván, ako aj Andrej Záhorec a Peťo Mikulec. Je nám veľkou cťou, že album poctí prítomnosťou duchom stále mladá pani Dalma Spitzer. Tá nám venovala jednu z piesní, ktorú spoznala ešte pred vojnou. Last, but not least: Peter Jantoščiak s jeho aranžmánom goralsko-židovských poliek.

Budeme vďační, ak album podporíte! Určite sa máte na čo tešiť!

Vaši 20-roční klezmeráci

Komentáre

5€
nálepka

Nálepku s logom nového CD zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

10€
CD

Nové CD skupiny PREßBURGER KLEZMER BAND pod názvom TSVANTSIK YORN (20 rokov) zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

12€
tričko

Tričko s logom nového CD zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

15€
CD s podpismi

Nové CD skupiny PREßBURGER KLEZMER BAND pod názvom TSVANTSIK YORN (20 rokov) s podpismi a poďakovaním kapely zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

30€
Fľaša vína v originálnej taške

Fľašu fajného vínka s logom nového CD v plátenej taške s logom CD zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte! Na zdravie!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

40€
malý darčekový balík

Nové CD skupiny PREßBURGER KLEZMER BAND pod názvom TSVANTSIK YORN (20 rokov) spolu s plátenou taškou, tričkom a nálepkou (všetko s logom nového CD) zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

70€
veľký darčekový balík

Nové CD skupiny PREßBURGER KLEZMER BAND pod názvom TSVANTSIK YORN (20 rokov) s podpismi a poďakovaním kapely spolu s plátenou taškou, tričkom, nálepkou a fľašou fajného vínka (všetko s logom nového CD) zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

100€
CD s poďakovaním

Nové CD skupiny PREßBURGER KLEZMER BAND pod názvom TSVANTSIK YORN (20 rokov) so špeciálnym vytlačeným poďakovaním v booklete CD, podpismi a poďakovaním kapely zašleme poštou, poskytneme osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte!


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

500€
malý koncert

Prídeme vám do uška zahrať aj do obývačky! Detaily si môžeme dohodnúť e-mailom, osobne alebo na ktoromkoľvek koncerte! Odmena zahŕňa aj jedno nové CD s podpismi a poďakovaním kapely.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

1000€
veľký koncert

Zahráme vám! (odmena platí pre vystúpenie v bratislavskom regióne; ak však prispejete aj na cestovné náklady, zahráme kdekoľvek na Slovensku!) Odmena zahŕňa aj jedno nové CD s podpismi a poďakovaním kapely.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

MEDIÁLNI PARTNERI

NEWSLETTER