Audiokniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

Audiokniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

  1 111 111.1%  32x 
Ukončené  1 000 €
Pomôžte mi vydať moju prvú audioknihu, ktorú u mňa na Wisteria lane fantasticky vtipne načítal Richard Stanke.
Ahojte,

moje meno je Barbora Kardošová, som autorkou niekoľkých knižných diel, ktoré mi vyšli vo vydavateľstvách Ikar a Slovart. Len nedávno som sa rozhodla posunúť moju tvorbu ďalej a pod značkou Wisteria* books som začala u mňa na Wisteria lane nahrávať audioknihy.

*Wisteria je tajná šifra pre moju ulicu a pre všetkých milovníkov Zúfalých manželiek.Prečo audioknihy? Použijem zoznam, ako to robí aj hlavný hrdina v mojej knižke Traja kamoši:

1. Lebo som na nich sama závislá

2. pretože pomaly čítam tie papierové

3. pretože kníh je tooooľko a času tak málo

4. pretože príliš veľa času trávim v aute, a tam sa úplne super počúva

5. pretože od malička som milovala, keď mi niekto čítal z knihy ( a zostalo mi to dodnes, naozaj!)
Mojou audioprvotinou bude záznam mojej poslednej knihy - rozprávky Traja kamoši a fakticky fantastický bunker. Túto knižku si od marca môžete kúpiť v klasickej podobe v každom dobrom kníhkupectve. Do svojich knižných tipov ju nedávno zaradila Patrícia Drobná z kníhkupectva Martinus: http://blog.martinus.sk/2015/03/knizne-tipy-sci-fi-a-romantika-pre-mladez

Ak chcete počuť, ako fantasticky vtipne ju načítal Richard Stanke, prispejte na dokončenie jej audiopodoby, tu je ukážka: http://soundcloud.com/marmelada-3/traja-kamosi

Vopred vám ďakujem. :)


A o čom je vlastne knižka Traja kamoši a fakticky fantastický bunker? *

*bunker je najtajnejšia skrýša, akú každý potrebuje

Juraj má skoro jedenásť a chcel by pieskomila. Alebo psa. Alebo iné hebučké zvieratko, s ktorým by sa hral, keď príde domov. Nič z toho mu nedovolia. Všetko je problém. A tak si Juraj nájde v lese fantastický bunker a troch kamošov. Doktor, slečna a agent, čiže kôň, mačka a pes naučia Juraja, že keď niečo chce, musí byť trpezlivý, že najlepšie sa premýšľa na strome a tiež, že všetko nie je vždy tak, ako to vyzerá. Vďaka trom kamošom Juraj zistí, že aj Laura je super, vyrieši jej rodinnú záhadu a zlepší sa v matike. A to nie je všetko!

Knižku úplne krásne a vtipne ilustrovala Katarína Slaninková, takže sa rozhodne oplatí mať doma aj tú papierovú! Je to zážitok.
O mne:

Vyštudovala som filmovú a televíznu scenáristiku a dramaturgiu. Napísala som televízne filmy pre deti Amálka, ja sa zbláznim a Čarovala ryba. Ako projektová režisérka sa venujem televíznym kampaniam, klipom a reklamným spotom. Publikovala som a publikujem texty v tlačených časopisoch a internetových magazínoch. Som autorkou kníh Náhodný scenárista (1998), Šialene milovaná (2001), Anjeli nespia (2005, 2014), Sladko v ústach (2009), Vydať sa a zomrieť (2011), Medium Love (2012) a knihy pre deti od asi tak 7 do 100 rokov Traja kamoši a fakticky fantastický bunker (2015)Komentáre

8€
Audiokniha v elektronickej podobe

Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke v elektronickej podobe. Audioknihu vám pošleme priamo na váš e-mail.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

12€
Audiokniha na CD

Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke na CD. Cena je vrátane poštovného a balného.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

17€
Audiokniha v elektronickej podobe + kniha s podpisom

Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke v elektronickej podobe + kniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker v rozsahu 192 strán s podpisom autorky. Audioknihu vám pošleme priamo na váš e-mail, knihu poštou. Cena je vrátane poštovného a balného.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

22€
Audiokniha na CD + kniha s podpisom

Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke na CD + kniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker v rozsahu 192 strán s podpisom autorky. Cena je vrátane poštovného a balného.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

30€
Audiokniha na CD + kniha s podpisom + kniha Anjeli nespia s podpisom

Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke na CD + kniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker v rozsahu 192 strán s podpisom autorky + kniha Anjeli nespia s podpisom autorky. Cena je vrátane poštovného a balného.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

44€
2x audiokniha na CD + 2x nová kniha s podpisom

2x Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke na CD + 2x kniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker v rozsahu 192 strán s podpisom autorky. Cena je vrátane poštovného a balného.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

62€
Audiokniha na CD + 4 knihy podľa vlastného výberu od autorky

Audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke na CD + 4 knihy autorky podľa vlastného výberu aj s venovaním (Anjeli nespia, Sladko v ústach, Vydať sa a zomrieť, Medium Love a Traja kamoši a fakticky fantastický bunker) Cena je vrátane poštovného a balného.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

119€
Posedenie pri káve s autorkou + audiokniha na CD + ľubovoľná kniha s podpisom

Posedenie pri káve s autorkou v dohodnutom čase a na dohodnutom mieste. Kávu platí Barbora. :) Okrem toho audiokniha s rozprávkou Traja kamoši a fakticky fantastický bunker, ktorú nahovoril Richard Stanke na CD + kniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker v rozsahu 192 strán s podpisom autorky prípadne iná autorkina kniha podľa výberu aj s venovaním. Odovzdávka priamo na stretnutí alebo aj vopred poštou.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

MEDIÁLNI PARTNERI

NEWSLETTER