UVEXPO > Festival v inom svetle

UVEXPO > Festival v inom svetle

  70 4.2%  10x 
Ukončené  1 650 €
Festival UVEXPO je prvý medzinárodný festival uv aktívneho umenia na Slovensku. UV umenie je známe po celom svete a oslovilo svojich priaznivcov aj na Slovensku. Prinášame UV expozície, svetelnú show, maľbu na telo, workshopy, prednášky, a to všetko okorenené koncertami hudobných skupín a DJov.
Projekt UVEXPO mám v hlave už roky a konečne je to tu. 21.3 2016 sa v Šali uskutoční 1. medzinárodný festival uv aktívneho umenia na Slovensku,ktorý bude spojený s koncertami, vystúpenuami DJov, workshopmi a živou maľbou na telo. Výstavy uv umelcov budú vo viacerých priestoroch mesta a potrvajú do 5. apríla 2016.

Hlavnou témou festivalu je "Život" ako základná esencia tvorby každého umelca. Účasť už teraz potvrdili umelci z Českej republiky a Slovenska, máme rozpracované ponuky pre umelcov z Grécka a Ruskej federácie. Priestory nám ponúkli Metroclub.sk, Čajovňa na konci vesmíru, BaruBaru a JRDstudioSA.

Ďalšie ročníky chceme posunúť aj do iných miest. Vyzbierané peniaze by sme použili na výrobu jedného uv projektu, ktorý by bol inšpirovaný hlavnou témou festivalu, webdesign už založenej domény uvexpo.sk a ďalšie prostriedky by sme použili na ubytovanie, dopravu a iné výdavky spojené s udalosťou.

FB event: https://www.facebook.com/profile.php?id=913886315356100&ref=ts&fref=ts

Komentáre

5€
odmena za príspevok

Prispejte nám na uvexpo a my vás odmeníme jedným voľným vstupom na našu udalosť a ponúkneme welcome drink.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

10€
odmena za príspevok

Prispejte nám na uvexpo a my vás odmeníme dvomi voľnými vstupmi na našu udalosť a ponúkneme vám welcome drink.


Dostupné odmeny:
Neobmedzené množstvo

20€
odmena za príspevok

Prispejte nám na uvexpo a my vás odmeníme piatimi voľnými vstupmi na našu udalosť,dostanete päť welcome drinkov a dvd uvexpo 2016 on pictures.


Dostupné odmeny:
10/10

50€
odmena za príspevok

Prispejte nám na uvexpo a my vás odmeníme dvanástimi voľnými vstupmi na našu udalosť,ponúkneme vám dvanásť welcome drinkov a dostanete dvd uvexpo 2016 in movie.


Dostupné odmeny:
10/10

100€
odmena za príspevok

Prispejte nám na uvexpo a my vás odmeníme pätnástimi voľnými vstupmi na našu udalosť,ponúkneme vám pätnásť welcome drinkov a dostanete dve dvd uvexpo 2016in movie.


Dostupné odmeny:
5/5

500€
odmena za príspevok

Prispejte nám na uvexpo a my vás odmeníme dvadsiatimi voľnými vstupmi na našu udalosť,ponúkneme vám dvadsať welcome drinkov,dostanete dvd uvexpo 2016 in movie,a spomenieme vás,alebo vašu firmu v titulkoch filmu.


Dostupné odmeny:
3/3

MEDIÁLNI PARTNERI

NEWSLETTER